Jeśli poszukujesz miejsca na organizację: konferencji, szkolenia, seminarium, bankietu, wesela lub innego wydarzenia rodzinnego, nasz Hotel pomoże Ci przeprowadzić przedsięwzięcie tego typu.

Możemy zorganizować konferencje lub spotkania biznesowe w 3 salach konferencyjnych. Naszą ofertę dostosujemy do Twoich potrzeb, począwszy od wyboru odpowiedniej sali, poprzez wypożyczenie sprzętu multimedialnego po catering.

Do organizacji imprez o charakterze firmowym i prywatnym podchodzimy z wielkim zaangażowaniem i dużą starannością, traktując każde w sposób wyjątkowy. Nasi pracownicy zawsze służą radą, pomocą i wieloletnim doświadczeniem.

Jesteśmy w stanie zorganizować zarówno konferencję dla 80-90 osób jak i kilka niezależnych spotkań dla mniejszych grup.

Organizacja szkoleń w Gdańsku

Nowoczesne rozwiązania pozwalają na organizowanie szkoleń w Gdańsku na najwyższym poziomie. Oferujemy przestronne i doskonale przystosowane sale do przeprowadzenia szkoleń. Zapewniamy profesjonalną obsługę, a także szereg usług towarzyszących spotkaniom służbowym. Gdańsk to dynamiczne miasto, którego każdego dnia gości dziesiątki formalnych spotkań, szkoleń i konferencji. Każdy organizator może liczyć na pomoc naszych specjalistów. Organizacja szkoleń w Gdańsku to gwarancja sukcesu.

Jeśli planujesz organizację:

  • konferencji,
  • szkolenia,
  • przyjęcia firmowego,
  • bankietu,

to skontaktuj się z nami.