Hotel Logos zlokalizowany na urokliwym gdańskim Wrzeszczu zaprasza do skorzystania ze swojej oferty!

Staramy się w taki sposób układać nasze promocje, aby mogły z nich skorzystać zarówno osoby odbywające podróże służbowe, szkoleniowcy, jak również zorganizowane grupy poszukujące noclegu nad morzem. Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z bieżącymi promocjami obowiązującymi w naszym hotelu. Dogodna lokalizacja sprzyja organizacji spotkań biznesowych właśnie u nas. Znajdujemy się tuż obok zjazdu z DW468 i zaledwie jeden kilometr od dworca PKP „Gdańsk Wrzeszcz”.

Oferta dostosowana do potrzeb

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych Gości może mieć indywidualne potrzeby. Dlatego rozszerzyliśmy dostępną u nas ofertę, by każdy znalazł to, czego potrzebuje najbardziej.

Razem z nami mogą Państwo świętować; rocznice, jubileusze, urodziny lub zaręczyny. Każda okazja znajdzie u nas czas, miejsce i odpowiednią oprawę.

Chcemy rozpieszczać naszych Gości, dlatego podjęliśmy odpowiednie współprace w celu zapewniania dostępu do zabiegów odnowy biologicznej. Dzięki temu istnieje możliwość skorzystania z zabiegów kosmetycznych w klimatycznej atmosferze tworzonej subtelną muzyką.

Osoby poszukujące wrażenie, które chcą odkryć tajemnice Trójmiasta, mogą skorzystać z naszej oferty wycieczek skierowanej do grup zorganizowanych. W ten sposób przybliżamy naszym Gościom nie tylko historię Gdańska, ale także całego regionu.

Zapraszamy do kontaktu.