Hotel Logos jest zlokalizowany w spokojnej i cichej dzielnicy Gdańska. Dogodna lokalizacja oraz bliskość głównych węzłów komunikacyjnych sprawiają, że nasz obiekt jest chętnie wybierany przez turystów, osoby w delegacjach i całe rodziny poszukujące komfortowego noclegu. Oferujemy Państwu pokoje o wysokim standardzie wykończenia, w wariantach jedno-, dwu- i trzyosobowych. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy także luksusowe apartamenty. W każdym z pokoi jest dostęp do bezprzewodowej sieci WiFi.

Osoby, które wybiorą nasz hotel w Gdańsku, mogą liczyć na spokojny i wygodny nocleg. W każdym pokoju hotelowym znajdują się wysokiej jakości, bardzo wygodne materace i pościel. Pracownicy służby pięter dbają o to, aby każdego dnia łóżko było czyste i gotowe do wypoczynku.

Na śniadania zapraszamy do naszej restauracji

Na terenie hotelu działa restauracja „Pieprz i sól”, która serwuje przepyszne dania kuchni polskiej wraz z regionalnymi przysmakami Pomorza. W cenie pokoju lub apartamentu oferujemy naszym Gościom śniadanie. Zachęcamy także do skosztowania innych potraw, które przygotowują nasi doświadczeni kucharze. W naszym menu znajdą Państwo zarówno lekkie płatki, jogurty, lokalne owoce, jak również tradycyjne polskie dania, wędliny i pasztety wyrabiane w naszej kuchni.

Z uwagi na dużą pojemność sali restauracyjnej organizujemy również biznesowe kolacje, imprezy firmowe oraz przyjęcia okolicznościowe. Klientom, którzy skorzystają z naszych sal szkoleniowych i konferencyjnych, proponujemy bogatą ofertę dań i napojów w trakcie przerw kawowych, lunchów, obiadów i kolacji.

Odpoczynek nad morzem – zapraszamy do Hotelu Logos w Gdańsku

Jeżeli planują Państwo wakacje nad morzem lub poszukują miejsca na konferencję naukową czy biznesową, zapraszamy do Hotelu Logos w Gdańsku. Każdego Gościa traktujemy wyjątkowo. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie i jednocześnie dbamy o to, aby nie zatracić ciepłej, domowej atmosfery. Jesteśmy dumni ze standardu naszego hotelu oraz oferowanych usług w stosunku do proponowanych cen.

Hotel Logos od lat jest partnerem Festiwalu Impro “Podaj Wiosło!”. Zaufali nam również między innymi: Miejski Teatr Miniatura, Polska Agencja Żeglugi Powietrznej, Radio Grańsk oraz wiele innych firm, instytucji oraz stałych Gości.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Dogodna lokalizacja, sympatyczna atmosfera

————————————————————

Nasze atuty to:

 1448582003_free-04  1448581994_free-22
 wspaniała lokalizacja  profesjonalna obsługa
 1448582043_Food_ 1448581986_free-16
  domowa polska kuchnia przystępne ceny

————————————————————