Specjalnie dla osób szukających eleganckiej restauracji w Gdańsku, w samym sercu Wrzeszcza, stworzyliśmy miejsce łączące różnorodność tradycyjnej kuchni z regionalnymi przysmakami Pomorza. Restauracja „Pieprz i sól” w wykorzystuje wyłącznie najlepsze, naturalne produkty, a szef kuchni czuwa nad tym, aby potrawy cechowały się wybitnym smakiem i przyjemnym aromatem. Naszą specjalnością są dobrze znane dania, podawane we współczesnych i nowoczesnych formach oraz aranżacjach. Wierzymy, że ciekawy wystrój, znakomita kuchnia oraz niepowtarzalna atmosfera w naszej gdańskiej restauracji, wprowadzą każdego Gościa w znakomity nastrój.

Dysponujemy jasną, ustawną salą restauracyjną, mogącą pomieścić 90 osób. Ponadto na terenie obiektu, znajduje się kameralne pomieszczenie z kominkiem, idealnie sprawdzające się podczas spotkań biznesowych oraz rodzinnych – odpowiednie nawet dla 20 uczestników. W trakcie różnego rodzaju konferencji, naszą specjalnością są obfite lunche, w cenie 30 zł za osobę.

Obiady, kolacje, uroczystości? Zapraszamy przez cały rok

„Pieprz i sól” to jedna z niewielu restauracji w Gdańsku, którą Goście mogą się cieszyć o dowolnej porze roku. Każda odwiedzająca nas osoba, może liczyć na wyjątkowe traktowanie. Z jednakowym zaangażowaniem przygotowujemy małe uroczystości, jak i organizujemy huczne wesela. Niezależnie od okoliczności, otrzymają Państwo menu dostosowane do specjalnych potrzeb, przyjazną obsługę oraz niezwykłą atmosferę.

„Pieprz i sól” łączy najwyższą jakość świadczonych usług z atrakcyjnymi cenami. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty kulinarnej.

Gdańsk-Wrzeszcz – tu warto bywać!

W naszym hotelu często bywają turyści odwiedzający Gdańsk, ale nasza restauracja ma zaszczyt gościć nie tylko podróżnych, ale i mieszkańców miasta. Trafiają do nas osoby z naszego najbliższego otoczenia, jak i z całego Trójmiasta. Wyśmienite potrawy spożywane w tak ciekawej okolicy, jaką jest Wrzeszcz, dodatkowo zyskują na atrakcyjności.

To miejsce zachęca do odpoczynku i zwiedzania. Znajdujemy się tuż przy Parku Uphagena, gdzie można miło spędzić czas. Dzieci z pewnością docenią znajdujący się tam plac zabaw. Dorośli natomiast, w zależności od tego czy preferują aktywny czy raczej relaksujący wypoczynek, mogą skorzystać ze znajdujących się naprzeciwko hotelu kortów tenisowych lub posiedzieć nad malowniczym stawem nieopodal. Niedaleko stąd również do innych, większych skupisk zieleni – Parku Steffensa oraz Akademickiego, a także gwarantującego wspaniałe widoki Parku Jaśkowej Doliny.

Co z rozrywką? Krótki spacer dzieli nas od dużego multipleksu oraz Manhattanu – Gdańskiego Centrum Handlowego. Tylko nieco dalej znajduje się Galeria Bałtycka, czyli kolejne miejsce, w którym nie zabraknie atrakcji, w tym możliwości zrobienia zakupów. Mogą państwo również wybrać się do Galerii Metropolia, połączonej z dworcem PKP.

Nic nie zastąpi jednak przechadzki po okolicy. Zapraszamy na wyjątkowy zestaw: obiad plus spacer po naszej malowniczej dzielnicy!

Kontakt do kierownika gastronomi

telefon: 607 082 266

e-mail: j.grzesik@hotellogos-gdansk.pl

„Pieprz i sól” to restauracja w Gdańsku, która łącząc najwyższą jakość świadczonych usług z atrakcyjną ceną, gwarantuje niezapomniane chwile! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i zachęcamy do kontaktu.

KONTAKT DO KIEROWNIKA GASTRONOMII: tel. 607 082 266 email: j.grzesik@hotellogos-gdansk.pl