Ślub to bezsprzecznie jeden z najpiękniejszych dni w życiu, jest wspaniałym początkiem wspólnej drogi dwojga ludzi. Każdy pragnie, by to radosne i wzruszające wydarzenie stało się niezapomniane nie tylko dla niego, ale także dla wszystkich przybyłych gości. Przyszli małżonkowie starają się zapewnić uczestnikom znakomitą zabawę i poczucie komfortu. Jednak planowanie wesela zawsze wiąże się z szeregiem wyzwań, z którymi należy się zmierzyć. Jako eksperci od branży ślubnej oferujemy pomoc w organizacji wyjątkowego przyjęcia. Jeżeli tak jak wiele innych osób, marzą Państwo o idealnej uroczystości, zapraszamy do Gdańska, na wesele we wnętrzach Hotelu Logos.

Sala weselna – co możemy Państwu zaoferować?

Nasz obiekt posiada sale weselne, doskonale przystosowane do przyjęcia gości. Dysponujemy bogato zdobionymi i eleganckimi pomieszczeniami, które dodatkowo przystrajamy zgodnie z życzeniami Panny i Pana Młodego. Potrawy przygotowane pod okiem szefa restauracji „Pieprz i sól” to gwarancja smaku. A charakterystyczny klimat Pomorza jest kluczem do niezapomnianej uroczystości, która trafi w nawet najbardziej wyszukane gusta.

Specjaliści od przyjęć weselnych

Organizacja wesela powinna być przyjemnością, dlatego nasi specjaliści pomogą na każdym etapie przygotowań, uwzględniając Państwa preferencje. Gwarantujemy, że współpraca z nami będzie sympatyczna i bezproblemowa. Zadbamy o to, by przygotowane przez nas wesele było wspaniałym przeżyciem dla Państwa Młodych i wszystkich biesiadników.

Poza weselami specjalizujemy się też w organizacji przyjęć okolicznościowych. Zachęcamy do dokonywania rezerwacji, a także umawiania się na konsultacje, podczas których oprowadzimy Państwa po hotelowych wnętrzach i odpowiemy na wszystkie pytania.