Hotel Logos to doskonałe miejsce na organizację przyjęć okolicznościowych. Znajdująca się w hotelu restauracja „Pieprz i sól” świetnie nadaje się na każdego rodzaju imprezę rodzinną bądź firmową. Z jednakową starannością przygotujemy dla Państwa chrzciny, komunię czy też urodziny.

Menu jest zawsze dostosowane do preferencji gości – na pewno nie zabraknie w nim wyśmienitych w smaku potraw i szerokiego wyboru napojów. Uraczymy Państwa kuchnią tradycyjną z domieszką wysoko cenionych pomorskich przysmaków. Dysponujemy wieloma gatunkami piwa, wina i innych alkoholi. Kawa? Zapewniamy, że nie skończy się na jednej aromatycznej filiżance. Niejednokrotnie uroczystości, podczas których świętuje się nowy etap życia, trwają do późna w nocy. Dlatego po zakończeniu spotkania oferujemy wygodny nocleg na miejscu.

Imprezy rodzinne nad morzem

Piękny Gdańsk i jego niezwykle urokliwa część – Wrzeszcz – nie wspominając o rozległych plażach, zachęciły już tysiące gości do odwiedzenia naszego ośrodka. Nie tylko lokalizacja sprawia, że zadowoleni goście wracają do nas po kilka razy – wyróżniamy się wysokim standardem pokojów, uprzejmą obsługą i po prostu pysznym jedzeniem. Pozytywne opinie są w pełni zasłużone – gwarantujemy, że będziecie Państwo zadowoleni z wyboru naszego hoteli na organizację imprezy rodzinnej okolicznościowej!

W celu rezerwacji sali zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego i mailowego. Będzie nam niezwykle miło zorganizować dla Państwa przyjęcie.