Polskie morze to doskonałe miejsce na wypoczynek oraz aktywny relaks, podczas którego zregenerujemy siły, zwiedzimy ciekawe i historyczne miejsca oraz spędzimy miłe chwile w towarzystwie rodziny i bliskich. Zarówno dzieci jak i dorośli nad morzem znajdą dla siebie odpowiednie zajęcie.

Wygodne pokoje i luksusowe apartamenty hotelu Logos w Gdańsku to idealna propozycja noclegu nad morzem dla rodzin z dziećmi. Zajmujemy się organizacją wesel oraz innych uroczystości rodzinnych i okolicznościowych, zapewniając obsługę na najwyższym poziomie. Dysponujemy specjalnie przystosowanymi salami konferencyjnymi do przeprowadzenia szkoleń i spotkań biznesowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażone, komfortowe i eleganckie pokoje o wysokim standardzie. W menu naszej hotelowej restauracji znajdują się tradycyjne potrawy i regionalne przysmaki, które przypadną do gustu najbardziej wymagającym Gościom. Dogodna lokalizacja w spokojnym i cichym Wrzeszczu, sprawia że hotel Logos bardzo często wybierany jest przez turystów, rodziny oraz osoby w delegacjach.

Polskie plaże należą do jednych z najpiękniejszych w Europie. Zachęcamy do rezerwacji noclegu w Gdańsku, gdzie będą mogli Państwo cieszyć się ich pięknem przez wszystkie pory roku. Nawet kilka dni spędzonych nad Bałtykiem może korzystnie wpłynąć na zdrowie i znacznie poprawić samopoczucie.

Zachęcamy do kontaktu z hotelem Logos w Gdańsku w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.