Szukają Państwo miejsca na zorganizowanie imprezy firmowej? Zapraszamy do Hotelu Logos!

Dysponujemy salami bankietowymi w wysokim standardzie, które idealnie nadają się do zorganizowania wszelkiego rodzaju imprez firmowych. Co więcej, zapewniamy też przestrzeń dla spotkań firmowych i konferencji. Hotel Logos jest dobrze zlokalizowany, dzięki czemu zapewnia swoim Gościom cisze, a jednocześnie łatwo do niego dojechać – zarówno samochodem, jak i pociągiem (okolice dworca PKP „Gdańsk Wrzeszcz”).

Dlaczego warto zorganizować imprezę firmową w hotelu Logos?

Goście biznesowi stanowią duży udział naszych odwiedzających. Dlatego dobrze znamy ich potrzeby i przyzwyczajenia. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne w przypadku imprez firmowych jest zapewnienie odpowiedniej dozy rozrywki, która budująco wpływa na integrację zespołu.

W naszym hotelu znajdą Państwo nie tylko pyszne posiłki, wyśmienite alkohole i aromatyczną kawę – ale także czas i przestrzeń, które są potrzebne do budowy relacji interpersonalnych w firmie.

Gdańsk to miasto tętniące życiem niezależnie od pory roku. Dlatego zapewniamy, że nie zabraknie tutaj rozrywek. W bliskim sąsiedztwie naszego hotelu znajdą Państwo; kina, teatry, Operę Bałtycką, ale nie zabraknie też terenów zielonych, miejsc historycznych, a także pubów, barów i klubów. Oznacza to, że każdy odnajdzie coś dla siebie.

W celu organizacji imprezy firmowej w Gdańsku zapraszamy do kontaktu z hotelem Logos.