Hotel Logos oferuje wynajem sal konferencyjnych w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Nasz obiekt jest kameralny, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że skupimy się na każdym organizowanym wydarzeniu. Dodatkowo jego lokalizacja sprawia, że Państwa Goście nie będą mieli żadnego problemu z dojazdem – znajdujemy się w pobliżu dworca PKP oraz przystanków komunikacji miejskiej.

Dla uczestników konferencji i szkoleń mamy atrakcyjne rabaty na noclegi w pokojach i apartamentach hotelu. Podczas przerw w spotkaniach serwujmy szeroki wybór napojów, dań oraz przekąsek. A po obradach możemy zaproponować spotkanie integracyjne przy muzyce lub uroczystą kolację w restauracji „Pieprz i sól”. Nasze menu dostosowujemy nawet do najbardziej wymagających osób.

Wynajem sali konferencyjnej – przewodnik dla początkujących

Jakie cechy musi posiadać dobra sala konferencyjna? Pierwsze, o czym warto pomyśleć, to dostateczna ilość przestrzeni. By spotkanie odbywało się w komfortowych warunkach, uczestnicy nie mogą siedzieć zbyt blisko siebie. Wybierając pomieszczenie, sprawdźmy też ile osób może ono maksymalnie pomieścić.

Akustyka we wnętrzu musi być bez zarzutu, a żadne uciążliwe hałasy nie powinny dobiegać z zewnątrz. Tylko prezentacja prowadzona w warunkach, w których można się skupić, przyniesie spodziewane efekty.

Światło to kolejny istotny element. Powinno być ono przyjazne dla uczestników – męczące oczy żarówki, zapalone podczas wielogodzinnych narad, to nie najlepszy pomysł… Podczas wyświetlania slajdów poziom światła powinien być inny – odpowiednie przyciemnienie sprawi, że wszystko będzie idealnie widoczne.

Na koniec wspominamy o rzeczy niemniej ważnej od innych – temperaturze. Problem z nią występuje w wielu lokalach. W teorii klimatyzacja powinna załatwić sprawę, jednak trzeba się z nią właściwie obchodzić. Warunki termiczne niejednokrotnie decydują o przebiegu spotkania. Kto chciałby uczyć się nowych rzeczy lub podpisywać umowy, czując się niekomfortowo?

Wynajmując sale konferencyjne w naszym hotelu, nie muszą się Państwo przejmować żadną niedogodnością. Profesjonalnie podchodząc do sprawy, dbamy o to, by wszystko było doskonale przygotowane, co przełoży dla Państwa na udane spotkania i konferencje .

 Sala konferencyjna

 Powierzchnia

Możliwe ustawienia Cennik
konferencja teatranlny szkolny

do 3 h

cały dzień

DUŻA 130 m2 80 osób 70 osób 60 osób 500 zł 1000 zł
MAŁA 25 m2 20 osób 15 osób 15 osób 200 zł 500 zł
KOMINKOWA 20 m2 15 osób 15 osób 15 osób 200 zł 500 zł
Pokój biznesowy 10 m2 5 osób 150 zł 400 zł

Specjalna oferta dla Klientów korzystających z oferty gastronomicznej! Sprawdź tutaj!

 

Organizacja spotkań biznesowych i szkoleń

Mamy niezbędne doświadczenie w organizacji szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych. W ciągu 10 lat działalności przygotowaliśmy ponad 1500 wydarzeń tego rodzaju. Klienci obdarzyli nas zaufaniem i dlatego chętnie do nas wracają. Oferta przygotowana z myślą o firmach obejmuje:

  • klimatyzowane sale szkoleniowe,
  • pokój biznesowy idealny do małych spotkań lub rozmów rekrutacyjnych,
  • bogaty wybór przerw napojów i posiłków podawanych w hotelowej restauracji,
  • pomoc merytoryczną i techniczną,
  • nowoczesne wyposażenie sal konferencyjnych (rzutnik, ekran telewizyjny, flipchart, bezpłatny dostęp do Wi-Fi, a także, na życzenie, materiały biurowe oraz nagłośnienie).

Czy hotel to dobre miejsce na organizację szkolenia?

Podczas organizacji szkoleń lokalizacja ma niebagatelne znaczenie. Konferencje odbywające się w miejscu odległym od centrum mogą nie cieszyć się zbytnią popularnością. Nie ma co tu kryć – dla uczestników liczy się wygoda. Bezproblemowy dojazd, okolica obfitująca w sklepy i inne atrakcje to elementy, które niewątpliwie zachęcają do wyboru danej oferty. Dodatkowym atutem jest także możliwość skorzystania z noclegu na miejscu.

Wybierając organizację szkolenia w naszym hotelu, wszystkie wymienione wyżej korzyści są dla Państwa dostępne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Dodatkowo dla uczestników konferencji czy szkoleń przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty na noclegi w pokojach i apartamentach naszego hotelu.

telefon: 58 341 91 16 lub tel/fax 58 341 55 87

e-mail: rezerwacje@hotellogos-gdansk.pl