Poszukują Państwo miejsca na organizację konferencji lub spotkania biznesowego? Hotel Logos Gdańsk oferuje idealne rozwiązanie – wynajem sal konferencyjnych w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Lokalizacja Hotelu sprawia, że Państwa Goście nie będą mieli żadnego problemu z dojazdem do nas. Znajdujemy się w pobliżu dworca PKP (1 km), przystanków SKM (1 km) oraz komunikacji miejskiej (500 m). To właśnie u nas organizatorzy spotkań otrzymają szeroki wybór przerw kawowych, drugich śniadań lub lunchu. Nasze menu dostosowujemy nawet do najbardziej wymagających podniebień. Po konferencji możemy zaproponować spotkanie integracyjne przy muzyce lub uroczystą kolację w naszej restauracji. Pomożemy Państwu z organizacją DJ’a lub innych atrakcji.

Organizacja spotkań biznesowych w Gdańsku – nasza oferta

Hotel Logos w Gdańsku ma niezbędne doświadczenie w organizacji spotkań biznesowych i konferencji. W ciągu 10 lat działalności przygotowaliśmy ponad 1500 wydarzeń tego rodzaju. Nasi Klienci obdarzyli nas zaufaniem i chętnie do nas wracają. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom.

Nasza oferta przygotowana z myślą o firmach obejmuje:

  • klimatyzowane sale konferencyjne,
  • pokój biznesowy idealny do małych spotkań lub rozmów rekrutacyjnych,
  • bogaty wybór przerw kawowych oraz posiłków serwowanych w hotelowej restauracji,
  • pomoc merytoryczną i techniczną,
  • nowoczesne wyposażenie sal konferencyjnych: rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu i na życzenie materiały biurowe oraz nagłośnienie.

Hotel Logos w Gdańsku to kameralny obiekt i dlatego mogą mieć Państwo pewność, że skupimy się na organizowanym przez Państwa wydarzeniu. Dodatkowo dla uczestników konferencji czy szkoleń przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty na noclegi w pokojach i apartamentach naszego Hotelu.

Nasi Goście mogą liczyć na ofertę „uszytą na miarę”. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie.

Rezerwacja tel.: +48 58 341 91 16, tel./fax: +48 58 341 55 87
e-mail rezerwacje: rezerwacje@hotellogos-gdansk.pl

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu sal konferencyjnych, w przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

 Sala konferencyjna

 Powierzchnia

Możliwe ustawienia Cennik
konferencja teatranlny szkolny

do 3 h

cały dzień

DUŻA 130 m2 80 osób 70 osób 60 osób 500 zł 850 zł
MAŁA 25 m2 20 osób 15 osób 15 osób 200 zł 500 zł
KOMINKOWA 20 m2 15 osób 15 osób 15 osób 200 zł 500 zł
Pokój biznesowy 10 m2 5 osób 150 zł 400 zł

Specjalna oferta dla Klientów korzystających z oferty gastronomicznej! Sprawdź tutaj!