Nasz hotel zlokalizowany jest w spokojnej i cichej dzielnicy Gdańska. Dogodna lokalizacja oraz bliskość głównych węzłów komunikacyjnych sprawiają, że nasz hotel chętnie wybierany jest przez turystów, osoby w delegacjach lub całe rodziny poszukujące komfortowego noclegu nad morzem. Oferujemy Państwu 37 pokoi o wysokim standardzie wykończenia, w wariantach 1, 2 i 3-osobowych. Oprócz komfortowych noclegów, w naszym hotelu znajduje się restauracja „Pieprz i sól”, serwująca przepyszne dania kuchni polskiej wraz z regionalnymi przysmakami Pomorza. Posiadamy trzy sale konferencyjne, w których mogą Państwo zorganizować spotkania biznesowe lub szkolenia. Gwarantujemy Państwu bogatą ofertę dań i napojów w trakcie przerw kawowych, lunchów, obiadów i kolacji. Hotel Logos dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najwyższej jakości usług jest partnerem Jarmarku Dominikańskiego.

Czekamy na Państwa wizytę

Każdego Gościa traktujemy wyjątkowo. Świadczmy usługi na najwyższym poziomie, lecz dbamy o to, aby nie zatracić ciepłej, domowej atmosfery. Jesteśmy dumni ze standardu naszego hotelu oraz oferowanych usług w stosunku do proponowanych przez nas cen.

Pyszne dania w hotelowej restauracji

Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia! Dlatego też każdego poranka dokładamy starań, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających podniebień. W naszym menu znajdą Państwo zarówno lekkie płatki, jogurty, lokalne owoce, jak również tradycyjne polskie dania, wędliny i pasztety wyrabiane w naszej kuchni.

Wypoczynek w komfortowym łóżku

Mogą Państwo liczyć na spokojny i wygodny nocleg. W każdym pokoju hotelowym znajdują się wysokiej jakości, bardzo wygodne materace i pościel. Pracownicy służby pięter dbają o to, aby każdego dnia łóż kobylo czyste i gotowe do wypoczynku.

Darmowy dostęp do sieci

Każdy z 37 pokoi hotelowych posiada dostęp do bezprzewodowej sieci WiFi. Dzięki bezpłatnemu połączeniu z Internetem, mogą Państwo pozostać w stałym kontakcie z bliskimi, znajomymi lub z partnerami biznesowymi.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Dogodna lokalizacja, sympatyczna atmosfera

————————————————————

Nasze atuty to:

 1448582003_free-04  1448581994_free-22
 wspaniała lokalizacja  profesjonalna obsługa
 1448582043_Food_ 1448581986_free-16
  domowa polska kuchnia przystępne ceny

————————————————————