Hotel Logos znajduje się w kameralnym zakątku w zabytkowej dzielnicy Gdańska. Dogodna lokalizacja blisko głównych węzłów komunikacyjnych pozwala dotrzeć do Starego Miasta w 15 min.
Naszym gościom oferujemy 37 pokoi o wysokim standardzie. Na terenie obiektu znajduje się restauracja hotelowa łącząca bogactwo tradycyjnej polskiej kuchni z regionalnymi przysmakami Pomorza. Bogata oferta na przerwę kawową, lunch, obiad czy kolację, na pewno przyczyni się do urozmaicenia każdego spotkania czy konferencji
Hotel Logos dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najwyższej jakości usług jest też partnerem Jarmarku Dominikańskiego.

Cieszymy się z Państwa wizyty

Hotel Logos to miejsce, w którym każdego z Gości traktujemy wyjątkowo. Świadczymy usługi na wysokim poziomie zachowując ciepło domowej atmosfery. Jesteśmy dumni z oferowanej jakości naszych usług w stosunku do proponowanych przez nas cen.

Królewskie śniadanie każdego dnia

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, dlatego dokładamy szczególnych starań, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających podniebień. Na naszym bufecie znajdziecie zarówno lekkie płatki, jogurty i owoce, jak i tradycyjne polskie produkty oraz wędliny i pasztety wyrabiane w naszej kuchni.

Komfortowy wypoczynek w wygodnym łóżku

Wysokiej jakości materace oraz pościel pozwalają naszym Gościom na wygodny i spokojny sen. Pracownicy służby pięter każdego dnia czuwają nad tym, aby każde łóżko było zawsze czyste i gotowe do wypoczynku.

Darmowy dostęp do Internetu

Pozostań w kontakcie z bliskimi dzięki bezpłatnemu połączeniu z Internetem. Bezprzewodowy jak i przewodowy dostęp do sieci możliwy jest w każdym pokoju, dodatkowo sieć bezprzewodowa obejmuje wszystkie przestrzenie ogólnodostępne.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Dogodna lokalizacja, sympatyczna atmosfera

————————————————————

Nasze atuty to:

 1448582003_free-04  1448581994_free-22
 wspaniała lokalizacja  profesjonalna obsługa
 1448582043_Food_ 1448581986_free-16
  domowa polska kuchnia przystępne ceny

————————————————————