Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Organizacja wesela to ogromne wyzwanie i doskonały początek wspólnej drogi dwojga ludzi. Zrealizuj swoje marzenia o uroczystości idealnej i zorganizuj swoje wesele w Gdańsku we wnętrzach hotelu Logos.

Nasz obiekt posiada doskonale przystosowane sale bankietowe do przyjęcia gości weselnych. Oferujemy bogato zdobione i eleganckie wnętrza dostosowane do indywidualnych potrzeb przyszłych małżonków. Pyszne potrawy przygotowane pod okiem szefa kuchni w restauracji „Pieprz i sól” to gwarancja udanego przyjęcia weselnego. Charakterystyczny nadmorski klimat to klucz do niezapomnianej uroczystości, która trafi w nawet najbardziej wyszukane gusta.

Organizacja wesela powinna być przyjemnością, dlatego nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby ten wyjątkowy dzień był najpiękniejszym dniem w Państwa życiu. Zadbamy o to, by wesele w Gdańsku było niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich gości.

Zachęcamy do kontaktu z hotelem Logos w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz umówienia się na konsultacje, podczas których nasz specjalista oprowadzi Państwa po hotelowych wnętrzach i odpowie na wszystkie pytania.