Szukają Państwo kameralnej restauracji w Gdańsku? Specjalnie dla Państwa, w samym sercu Wrzeszcza, stworzyliśmy miejsce łączące różnorodność przepysznej kuchni tradycyjnej z regionalnymi przysmakami Pomorza. Restauracja „Pieprz i sól” w swych daniach wykorzystuje wyłącznie najlepsze, naturalne produkty, a szef kuchni czuwa nad tym, aby dania wychodzące z kuchni zniewalały aromatem i powalały smakiem.

Dysponujemy jasną, ustawną salą restauracyjną mogącą pomieścić od 50 do 90 osób. Ponadto na terenie obiektu znajduje się kameralna sala kominkowa, idealnie sprawdzająca się jako miejsce do organizacji imprezy firmowej lub rodzinnej do 20 uczestników. Ponadto istnieje możliwość korzystania z sal wielofunkcyjnych, doskonale sprawdzających się zarówno na spotkaniach biznesowych i prywatnych.

Każda osoba odwiedzająca naszą restaurację może liczyć na wyjątkowe traktowanie. Z jednakowym zaangażowaniem przygotowujemy małe uroczystości, jak i huczne wesela. Niezależnie od okoliczności, mogą Państwo liczyć na menu dostosowane do indywidualnych potrzeb.

KONTAKT DO KIEROWNIKA GASTRONOMII: 
tel. 607 082 266 
email: j.grzesik@hotellogos-gdansk.pl