Szukają Państwo kameralnej restauracji w Gdańsku? Specjalnie dla Państwa, w samym sercu Wrzeszcza, stworzyliśmy miejsce łączące różnorodność przepysznej kuchni tradycyjnej z regionalnymi przysmakami Pomorza. Restauracja „Pieprz i sól” w swych daniach wykorzystuje wyłącznie najlepsze, naturalne produkty, a szef kuchni czuwa nad tym, aby dania wychodzące z kuchni zniewalały aromatem i powalały smakiem. Naszą specjalnością są tradycyjne przepisy podawane we współczesnych i nowoczesnych formach oraz aranżacjach. Wierzymy, że ciekawy wystrój, znakomita kuchnia oraz niepowtarzalna atmosfera w naszej restauracji w Gdańsku, wprowadzi każdego Gościa w znakomity nastrój.

Dysponujemy jasną, ustawną salą restauracyjną mogącą pomieścić od 50 do 90 osób. Ponadto na terenie obiektu znajduje się kameralna sala kominkowa, idealnie sprawdzająca się jako miejsce do organizacji imprezy firmowej lub rodzinnej do 20 uczestników. Istnieje także możliwość korzystania z sal wielofunkcyjnych, doskonale sprawdzających się zarówno na spotkaniach biznesowych i prywatnych. „Pieprz i sól” to jedna z niewielu restauracji w Gdańsku, w której Goście mogą się zrelaksować i pozwolić sobie na chwilę zapomnienia o każdej porze roku.

Każda osoba odwiedzająca naszą restaurację w Gdańsku może liczyć na wyjątkowe traktowanie. Z jednakowym zaangażowaniem przygotowujemy małe uroczystości, jak i huczne wesela. Niezależnie od okoliczności, mogą Państwo liczyć na menu dostosowane do indywidualnych potrzeb, wyjątkową obsługę, smaczną kuchnię oraz niezwykłą atmosferę. Serdecznie zapraszamy też na obfite 3 daniowe lunche w cenie 30 PLN.

 

„Pieprz i sól” to restauracja w Gdańsku, która łącząc najwyższą jakość świadczonych usług z atrakcyjną ceną, gwarantuje niezapomniane chwile! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i zachęcamy do kontaktu.

KONTAKT DO KIEROWNIKA GASTRONOMII:
tel. 607 082 266
email: j.grzesik@hotellogos-gdansk.pl