Direct booking – sposób na otrzymanie większych rabatów

https://hotellogos-gdansk.pl/wp-content/uploads/Direct-booking.jpg
Blog

Direct booking to sposób rezerwacji noclegów oraz najnowszy trend w turystyce, który pozwala ominąć skomplikowane portale rezerwacyjne. Dzięki direct booking szybko i bezpiecznie zabukujesz pokój, zyskując dodatkowy bonus w postaci rabatu lub promocji. Sprawdź, jak zarezerwować nocleg w naszym hotelu.

Użyj Facebook’a, by zarezerwować pokój

Promocja na portalach społecznościowych jest bardzo ważna. Dzięki niej właściciele ciekawie prezentują swoje obiekty hotelowe i docierają do większej liczby potencjalnych klientów. To także wspaniałe, dostępne dla każdego narzędzie do direct blokingu, przyjazne użytkownikom. Aby z niego skorzystać, wejdź na nasz fanpage https://www.facebook.com/hotel.logos.gdansk (nie zapomnij kliknąć „Obserwuj”). Po lewej stronie znajduje się przycisk Book now. Po jego kliknięciu otworzy się okno z system rezerwacji. Następnie po wybraniu terminu zatwierdź operację, klikając przycisk „przejdź”. Teraz tylko wybierz pokój, który cię interesuje z dostępnych i naciśnij przycisk Book now. Wystarczy wpisać swoje dane i cieszyć się przystępnymi, promocyjnymi cenami! Czy jest coś prostszego?

A co, jeśli nie używam Facebook’a? 

Direct booking oznacza również możliwość bezpośredniej rezerwacji miejsca w hotelu ze strony internetowej. Klikając w zakładkę rezerwację, zostaniesz przekierowany do kalendarza rezerwacji. Po wybraniu interesującego cię terminu pobytu wciśnij pole „Sprawdź ceny i dostępność”. Poniżej wyświetlona zostanie lista pokoi dostępnych w podanym terminie, razem ze zdjęciami i cenami, a także opisem wyposażenia pokoju. Ostatni etap to wypełnienie  formularza z danymi personalnymi oraz podanie numeru karty kredytowej, niezbędne do jej obciążania kosztami noclegu. (pamiętaj, że nasza strona wymaga szyfrowania i Twoje dane są bezpiecznie przechowywane).

A kiedy nie chcesz szukać nas w sieci?

Jeśli nie masz dostępu do sieci, możesz dokonać rezerwacji telefonicznie. Wystarczy  zadzwonić pod numer 58 341 91 16, a nasz zespół recepcjonistów udzieli Ci odpowiedzi na wszelkie pytania i sprawnie dokona rezerwacji pokoju w atrakcyjnej cenie.

Direct booking to nie jedyny sposób na otrzymanie większych rabatów w naszym hotelu. Na atrakcyjne promocje możesz liczyć także korzystając z ofert takich jak:

  • voucher na kolejny pobyt (otrzymasz go zawsze po zrealizowaniu rezerwacji),,
  • pobyty jesienne i zimowe,
  • zniżki dla członków Związku Nauczycielstwa Polskiego,
  • konferencja w hotelu.

Zapraszamy do naszego nadmorskiego hotelu przez cały rok, nie tylko latem! Polskie morze bowiem stanowi idealne miejsce do wypoczynku, bez względu na porę roku.