https://hotellogos-gdansk.pl/wp-content/uploads/konferencja.jpg
Blog

Centrum konferencyjne to specjalne miejsce spotkań, które zapewnia odpowiednie warunki do przeprowadzenia różnorodnych wydarzeń branżowych i firmowych — konferencji, szkoleń, sympozjów itp., sprzyja integracji uczestników i posiada odpowiednią przestrzeń i zaplecze techniczne. Oprócz obiektów, które docelowo zostały przystosowane do organizacji tego rodzaju eventów, funkcjonują też hotele, które oferują możliwość wynajmu sal konferencyjnych, zapewniając przy tym szereg dodatkowych udogodnień. Doskonałym tego przykładem jest nasz Hotel Logos w Gdańsku.

Wynajem sali konferencyjnej w hotelu

Nasz obiekt zapewnia wynajem sal konferencyjnych, spełniając przy tym wszystkie niezbędne wymagania, jakie stawiane są przed tego rodzaju obiektami. Przede wszystkim gwarantuje optymalną ilość przestrzeni, dzięki czemu spotkanie firmowe czy branżowe może odbywać się w komfortowych warunkach. W naszym hotelu dostępne są różne sale, w tym:

  • sala duża przystosowana do pobytu 80 osób,
  • sala mała — dla 25 osób,
  • sala kominkowa — dla 15 osób,
  • pokój biznesowy na spotkania indywidualne.

Pomieszczenia konferencyjne cechują się bardzo dobrą akustyką, co sprzyja zarówno wykładom, jak i prezentacjom czy rozmowom. Są też odpowiednio doświetlone i gwarantują sprzyjające warunki termiczne (klimatyzacja). Co ważne, wyróżniają się kompleksowym wyposażeniem technicznym (m.in. rzutniki, flipchart, ekran telewizyjny, bezpłatny dostęp do Wi-Fi, na życzenie klientów również materiały biurowe czy nagłośnienie).

Istotna jest również kwestia dogodnej lokalizacji, która powinna zapewniać dobry dojazd z różnych części miasta. Hotel udostępnia też parking dla osób przyjeżdżających samochodami.

Opisane wyżej atuty organizacji konferencji w hotelu to jednak nie wszystko. Wybierając nasz obiekt, możesz liczyć na szereg innych udogodnień, w tym m.in. możliwość komfortowego noclegu, specjalna oferta gastronomiczna, kompetentna obsługa, merytoryczne wsparcie. Oprócz tego gwarantujemy wyjątkowo atrakcyjne ceny za wynajem sali konferencyjnej.

Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy niezbędnych informacji.