Cechy dobrej sali weselnej

https://hotellogos-gdansk.pl/wp-content/uploads/sala-weselna.jpg
Blog

Ślub jest jednym z najpiękniejszych i najważniejszych dni w życiu każdej pary młodej. Niezwykle ważna jest uroczystość, która odbywa się w kościele lub urzędzie stanu cywilnego. Jednak najczęściej po wzruszających chwilach przysięgi małżeńskiej przychodzi czas na świętowanie. Organizacja wesela jest sporym wyzwaniem. Sala weselna powinna spełniać oczekiwania przyszłych nowożeńców, ale również sprawić, że goście weselni będą czuć się na niej dobrze. Jakimi cechami powinna się wyróżniać dobra sala weselna?

Wielkość i wygląd sali

Wybór sali weselnej często uzależniony jest od tego, ilu gości jest zaproszonych na przyjęcie. Co ważne, jej wielkość powinna być optymalna w stosunku do liczby zaproszonych gości. Zbyt mała przestrzeń spowoduje dyskomfort i niechęć do zabawy, natomiast zbyt duża sala może powodować rozproszenie gości, czego para młoda prawdopodobnie chce uniknąć. Istotnym miejscem każdej sali weselnej jest parkiet. W tym przypadku również warto zdecydować się na miejsce, w którym będzie on przede wszystkim bezpieczny, a oprócz tego zapewni przestrzeń do zabawy większej liczby osób. Warto również zwrócić uwagę na możliwość wystroju sali. W hotelu Logos w Gdańsku dysponujemy bogato zdobionymi pomieszczeniami. Na życzenie Klientów dodatkowo je przystrajamy.

Profesjonalna obsługa i oferta menu weselnego

Niezaprzeczalne jest, że profesjonalna obsługa ma wpływ na zadowolenie gości weselnych. W naszym hotelu możecie Państwo liczyć na miłych, uśmiechniętych i chętnych do pomocy kelnerów, którzy wsłuchają się w potrzeby gości weselnych i zadbają o to, by na ich stole niczego nie zabrakło. Jednym z ważniejszych elementów każdego wesela jest oczywiście jedzenie. Wybierając dania na przyjęcie, warto zastanowić się nad potrzebami i oczekiwaniami gości. Powinny być one przede wszystkim smaczne i serwowane w ilości, dzięki której goście na pewno nie będą głodni. W naszym hotelu potrawy weselne przygotowywane są pod okiem szefa restauracji „Pieprz i sól”. Oprócz tradycyjnych dań oferujemy też zakąski zimne, sałatki czy dania wegetariańskie, dzięki czemu każdy gość znajdzie na stole coś dla siebie.

Organizacja wesela to spore wyzwanie dla przyszłej pary młodej. Odpowiednia sala powinna spełniać szereg oczekiwań. Właśnie dlatego w hotelu Logos dokładamy wszelkich starań, aby ten wyjątkowy dzień spełnił oczekiwania pary młodej, a także ich gości. Dodatkowym atutem organizacji wesela czy innej imprezy okolicznościowej u nas jest nadmorska lokalizacja. Poza tym oferujemy również noclegi, które zapewnią gościom weselnym komfortowy odpoczynek.